Blog

Lavaš, zdravší, ľahký, chutný chlieb

Lavaš pripravujeme ručne podľa starého rodinného receptu, pochádzajúceho z Arménska.

ČÍM JE LAVAŠ INÝ?⁠

Lavaš prináša ľuďom zdravšiu alternatívu klasického chleba. Je 100% prírodný, bez droždia, bez cukru… Lavaš je múka (pšeničná / pšeničná celozrnná, špaldová) – voda – morská soľ a naturálne príchute.

S LAVAŠOM MÁTE NEOBMEDZENÉ MOŽNOSTI – NA SLANO AJ NA SLADKO

Lavaš je variabilne využiteľný chlieb, skvelo chutí a ľahko sa s ním pracuje. Dá sa s ním doslova kúzliť. Nahrádza nie len chlieb ale aj iné typy ciest – s oveľa nižším obsahom kalórií a bez cukru a konzervantov. Vhodný aj pre ľudí s histamínovou intoleranciou (hlavne špaldový).⁠

ZBOŽŇUJÚ HO DOSPELÍ AJ DETI .

Pre jeho jemnosť, krehkosť, vynikajúcu chuť, chrumkavosť…

Kreativite sa s lavašom medze nekladú – pripravíte si z neho pizze, štrúdle, lasagne, koláče, panini, palacinky, taštičky, čipsy, wrapy a oveľa viac.

Veľmi nás teší, že je obľúbený po celom Slovensku a aj v Česku.

Zdieľať článok:
Picture of POSTED BY ADMIN
POSTED BY ADMIN

consectetur, adipisci velit, sed quia non numquam eius modi tempora incidunt ut labore et dolore magnam aliquam quaerat voluptatem. Aenean commodo ligula eget dolor aenean massa. Cum sociis natoque penatibus et magnis dis parturient montes, nascetur ridiculus mus.

VYHĽADÁVANIE

E-SHOP

NAJNOVŠIE RECEPTY

INSTAGRAM

Error validating access token: The session has been invalidated because the user changed their password or Facebook has changed the session for security reasons.