Q: Ako dlho chlieb vydrží?

A: ​ Doba spotreby je maximálne 10 dní od dátumu výroby pri správnom skladovaní v suchom a chladnom prostredí. Odporúčame skladovanie v chladničke. Ak Lavaš skladujete v chladničke, nie je dobré vyberať ho často von, do tepla a potom vrátiť späť. Podobne ako každé jedlo. 🙂

Q: Je možné chlieb zmraziť?

A: Áno. Ak je pre vás jedno a viac balení priveľa, môžete využiť mrazničku. Platí to pre klasický lepkový ale aj bezlepkový lavaš. ❄ Pri izbovej teplote sa rozmrazí za 10-15 min a čerstvý voňavý Lavaš budete mať vždy po ruke. V mrazničke by nemal byť dlhšie ako 2-3 mesiace. 

Q: Aká je dodacia doba?

A: Dodanie nám zvyčajne trvá 5-8 pracovných dní od dňa prijatia objednávky .  Pri priamej platbe na bankový účet, 5-8 pracovných dní od dňa potvrdenia prijatia platby na náš účet.

Q: Možem si chlieb od vás zakúpiť aj osobne?

A: Počas pandémie táto možnosť nie je možná. Ďakujeme za pochopenie.

Q: Kde nájdeme energetické / nutričné hodnoty?

A: Nájdete ich v e-shope pri danom produkte.

Q: Nedari sa mi urobiť wrap, čo by ste poradili?

A: Keď si pripravujeme wrap, do stredu si pridáme ešte jeden tenký plát Lavaša aby lepšie držal pokope a netrhal sa. Keď je Lavaš čerstvý nie je to ale potrebné, odporúčame tento krok až keď má niekoľko dní.

Q: Kde si môžem bezlepkový chlieb zakúpiť?

A: Ak máte záujem o bezlepkový lavaš, k predajným miestam sme pridali aj označenie GF. Bezlepkový chlebík má obchod buď v ponuke alebo si ho tam môžete objednať. ⁠

Q: Ponúkate alebo plánujete vyrábať aj bezlepkový Lavaš?

A: Bezlepkový Lavaš už máme v ponuke :). Tak isto aj sladkú verziu. Už čoskoro otvoríme aj bezlepkovú pekáreň a rozšírime ponuku o ďalšie produkty. Máte sa na čo tešiť.