Doprava Slovensko

Dopravu zabezpečujeme cez spoločnosť SPS / 123 kuriér. Váš Lavaš Vám doručíme od 5 do 7 mich pracovných dní od spracovania objednávky (potvrdené emailom). Deň pred doručením budete informovaný SMSkou, prípadne e-mailom o odovzdaní tovaru prepravcovi. Ráno v deň doručenia dostanete SMS / e-mail s informáciou, že tovar bude doručenýCena dopravy je od 3.70.

Doprava Česká Republika

Dopravu zabezpečujeme cez spoločnosť Český poštový kuriér. Váš Lavaš Vám doručíme od 5 do 7 mich pracovných dní od spracovania objednávky (potvrdené emailom). Objednávky spracované do nedele večera budú odoslané v pondelok / utorok a doručené v stredu /vo štvrtok.  Tovar objednaný v dňoch pondelok až sobota odosielame opäť v pondelok / utorok. Počas víkendov neodosielame, ani nedoručujeme.  Cena dopravy je od 5.70

Platba

Platbu je možne uskutočniť rôznými spôsobmi:

  • Hotovosť: platba v hotovosti je možná iba pri prevzatí tovaru osobne priamo v pekárni.
  • Platba prevodom na účet: po prijatí objednávky vám zašleme faktúru na vašu emailovú adresu, aby ste ju mohli uhradiť bankovým prevodom.
  • Platba kartou – TrustCard: umožní Vám uskutočniť platbu z takmer každej platobnej karty na svete (Visa, MasterCard, Maestro). Služba je bezpečná a nemusíte sa obávať zneužitia osobných údajov.