Doprava Slovensko

Dopravu zabezpečujeme cez spoločnosť SPS. Lavaš Vám doručíme od 5 do 8 mich pracovných dní. Deň pred doručením budete informovaný e-mailom o vybavení objednávky a o odovzdaní tovaru prepravcovi. Ráno v deň doručenia dostanete SMS s informáciou ohľadom času doručenia.

Cena dopravy je:

4.00€ pri nákupe do 40€

1.00€ pri nákupe do 50€

Bez poplatku pri nákupe nad 50€

Doprava Česká Republika

Dopravu zabezpečujeme cez spoločnosť Český poštový kuriér. Váš Lavaš Vám doručíme od 5 do 8 mich pracovných dní od spracovania objednávky (potvrdené emailom). Objednávky spracované do nedele večera budú odoslané v pondelok / utorok a doručené v stredu /vo štvrtok.  Tovar objednaný v dňoch pondelok až sobota odosielame opäť v pondelok / utorok. Počas víkendov neodosielame, ani nedoručujeme.  Cena dopravy je od 5.70€.

Platba

Platbu je možne uskutočniť rôznými spôsobmi:

  • Hotovosť: platba v hotovosti je možná iba pri prevzatí tovaru osobne priamo v pekárni.
  • Platba prevodom na účet: po prijatí objednávky vám zašleme faktúru na vašu emailovú adresu, aby ste ju mohli uhradiť bankovým prevodom.
  • Platba kartou – TrustCard: umožní Vám uskutočniť platbu z takmer každej platobnej karty na svete (Visa, MasterCard, Maestro). Služba je bezpečná a nemusíte sa obávať zneužitia osobných údajov.